Nisan Ayı Enflasyonu Açıklandı

10.00 – TÜİK, nisan ayı enflasyonunu açıklayacak. (ANKARA)

10.00 – Orman Genel Müdürlüğü “Orman Benim” kampanyası kapsamında, Çankaya Turan Güneş Bulvarı’ndaki ormanlık alanda vatandaşlarla  doğaya atılmış çöpleri toplayacak. (GÖRÜNTÜLÜ- ANKARA)

11.00 – CHP Genel Başkan Yardımcısı Suat Özçağdaş, CHP Grup Başkanvekilleri ve milletvekilleri, atanamayan öğretmenler, yeni müfredat ve eğitimin diğer sorunlarına tepki göstermek için TBMM’den Milli Eğitim Bakanlığı’na yürüyüş yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ – CANLI/ ANKARA)

11.30 – DİSK Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK Yönetim Kurulu üyeleri, TÜİK önünde basın açıklaması yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ- ANKARA)

12.00 – DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i CHP Genel Merkezi’nde ziyaret edecek. (GÖRÜNTÜLÜ- CANLI/ ANKARA)

14.00 – TBMM “İliç Maden Kazası Araştırma Komisyonu”nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı  ile Anagold Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. yetkilileri dinlenecek. (ANKARA)

14.00 – İYİ Parti Genel İstişare Kurulu, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplanacak. (ANKARA)

15.00 – Veli-Der “Müfredata itirazımız var! Medrese Eğitimi değil, laik, bilimsel ve kamusal eğitim” başlıklı basın açıklaması yapacak.(GÖRÜNTÜLÜ – İZMİR)

15.00 – Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube “Eğitim’de Şiddetin Temeli Yanlış Eğitim Politikaları” başlıklı basın açıklaması yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ – İZMİR)

17.00 – Türkiye Gazeteciler Sendikası, yıllık Basın Özgürlüğü Raporu’nu açıklayacak. (GÖRÜNTÜLÜ – İSTANBUL)

18.00 – Manisa Yunusemre Belediyesi önceki dönem başkanı AKP’li Mehmet Çerçi makam odasındaki bazı eşyaların kendisine ve eşine ait olduğunu öne sürerek, belediyeye kamyon ve eşyaları taşıyacak işçi gönderecek. (GÖRÜNTÜLÜ – MANİSA)

ANKA HABER AJANSI İYİ ÇALIŞMALAR DİLER…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x